«Το Παλιακό»
το προσεγμένο μεζεδοπωλείο-ταβέρνα που βρίσκεται στο Καινούργιο άνοιξε τον Νοέμβριο ,ανακαινισμένο με νέα διεύθυνση, σερβίροντας νόστιμα και εκλεκτά πιάτα για κάθε παρέα, συντροφιά με ορχήστρα κάθε Παρασκευή-Σάββατο βράδυ και Κυριακή μεσημέρι.
2 Σχόλια
Καλή αρχή .Είδα τις φωτογραφίες και ξετρελάθηκα με το χώρο.Ότι πιο παλιακό έσω δει στην Αιτ.νια.Θα σας επισκεφθούμε με το team σίγουρα κάπου μέσα στο Δεκέμβρη που ετοιμάζουμε ένα event στο Αγρίνιο...
ΑπάντησηΔιαγραφήΚαλές δουλειές,με υγεία 👌👌👌
ΑπάντησηΔιαγραφήΣχόλια υβριστικά και συκοφαντικά δεν θα δημοσιεύονται!