ΡΟΗ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

6/recent/ticker-posts

Παναιτωλικός: Νίκη με ολική ανατροπή στο 90+1

Ο Παναιτωλικός πέτυχε την ολική ανατροπή κόντρα στην Athens Kallithea καθώς από το 1-2 στο 88', οι Αγρινιώτες έκαναν το 3-2 στο 90+1'.

Απίστευτη εξέλιξη στο παιχνίδι του Παναιτωλικού κόντρα στην Athens Kallithea καθώς οι γηπεδούχοι κατάφεραν να κάνουν την ολική ανατροπή από 0-2 σε 3-2.

Μάλιστα, το σκορ ήταν 1-2 μέχρι το 88ο λεπτό, όταν η ομάδα του Πετράκη βρήκε δύο γκολ σε τρία λεπτά στα τελευταία λεπτά του ματς. Αρχικά ο Τορεχόν ήταν εκείνος που μετά από ασίστ του Μαυρία, σούταρε με δύναμη από κοντά για το 2-2 των γηπεδούχων.

Στη συνέχεια, στο πρώτο λεπτό των καθυστερήσεων, ο Ντουάρτε βρήκε χώρο έξω από την περιοχή έκανε ένα δυνατό σουτ το οποίο σταμάτησε στο κάθετο δοκάρι του Πάντου αλλά στη συνέχεια ο Καρέλης από κοντά έκανε το τελικό 3-2.

πηγή:gazzeta.gr