Σάββατο, Σεπτεμβρίου 21, 2019

Δόξα :Φιλική ήττα από τον Χρυσό Αστέρα Παντάνασσας

>
Σε φιλική αναμέτρηση που έγινε στο γήπεδο του Καινουρίου ο Χρυσός Αστέρας Παντάνασσας κέρδισε με 2 - 1 τη Δόξα Καινουρίου....

Σε ένα ακόμα παιχνίδι η ομάδα του Γιώργου Αρμύρα, που δε βρέθηκε στον πάγκο λόγω ενός προβλήματος που αντιμετώπιζε, έδειξε καλή εικόνα και κέρδισε αντίπαλο μεγαλύτερης κατηγορίας.

Για τη Δόξα το παιχνίδι ήταν μια καλή ευκαιρία να δοκιμάσει σχήματα και να δει ο Κώστας Γιωτόπουλος την κατάσταση των παικτών του ενόψει της πρεμιέρας του πρωταθλήματος με τον Τρίκαρδο στο Καινούριο το επόμενο Σαββατοκύριακο.

Στο 30ο λεπτό ο Παπαδόπουλος με κεφαλιά έδωσε προβάδισμα στη Δόξα, όμως ένα λεπτό αργότερα ο Βασίλης Γιαννακάς με εκτέλεση φάουλ ισοφάρισε για την ομάδα της Παντάνασσας

Στο δεύτερο ημίχρονο οι δύο ομάδες είχαν καλές στιγμές και οι φιλοξενούμενοι έφτασαν στη νίκη με γκολ που σημείωσε ο Τακτικός με προβολή στο 65ο λεπτό.

Ρεπορτάζ:websports.gr